Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:Forum
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Forum

Strefa KierowcyOstatni wpis
Tuning samochoduIdealne miejsce dla osób, które zastanawiają się nad przerobieniem i wzbogaceniem swojego pojazdu. Wspólnie zastanowimy się nad możliwościami.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Testy samochodówTestujemy, oceniamy i analizujemy nie tylko nowe ale i używane samochody. Doradzamy i podpowiadamy jaki wybór będzie najlepszy.1 temat · 2 wpisyOstatni post: Jaki samochód do 10.000 zł? · 1 rok temu · G.Elmerych
Klasyki motoryzacyjneWątki dla miłośników retro motoryzacji. Samochodów zabytkowych jak i nieco starszych, czekających na honorowe miano klasycznego pojazdu.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Porady dla kierowcówPorady dla kierowców0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Strefa senioraOstatni wpis
Strefa senioraIdealne miejsce dla osób starszych. To kącik wymiany uwag zdrowotnych, chorób, odpoczynku, rekreacji i wszystkiego, co dotyczy osób powyżej 60 roku życia.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
ZdrowieIdealne miejsce dla osób starszych. To kącik wymiany uwag zdrowotnych, chorób, odpoczynku, rekreacji i wszystkiego, co dotyczy osób powyżej 60 roku życia.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
ChorobyTutaj możemy porozmawiać o chorobach, ich objawach i profilaktyce. Wątek dotyczy zarówno przeziębień, osłabieni organizmu jak i poważniejsze choroby.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Strefa NiepełnosprawnychOstatni wpis
ZdrowieDzielimy się informacjami na temat stanu zdrowia, objawów licznych chorób czy opinii lekarskich. Wspólnie zastanowimy się nad wszystkim.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Porady prawneJakie jest prawo dla osób niepełnosprawnych? Jakie przepisy warto omówić? Co nas dotyczy, a co nie? Idealny wątek do przeanalizowania nieścisłych luk prawnych bądź ich interpretacji.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Sprzęt ortopedycznyDyskusja na temat całego sprzętu ortopedycznego. Wózki, kule, balkony czy pionizatory. Te i inne sprzęty znajdziecie właśnie w tym miejscu.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
RehabilitacjaOcenimy skuteczność wykonywanych ćwiczeń. Pomożemy sobie wspólnie w doborze ośrodków i opracowaniu zajęć wykonywanych w domu.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Turystyka i rekreacjaSzukasz fajnego miejsca na wypoczynek ale nie wiesz czy jest odpowiednio przygotowane dla osób z niepełnosprawnością? Być może chcesz podzielić się swoją opinią na temat danego miejsca? Pisz tutaj!0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Bariery niepełnosprawnościMiejsca, budynki w których osoby niepełnosprawne mają trudności z poruszaniem się czy wykonywaniem danych czynności. Wspólnie informujemy się o nich i planujmy ich poprawę.0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
PracaMiejsce gdzie wspólnie możemy poszukiwać pracy bądź zostawiać opinie na temat innych miejsc.1 temat · 2 wpisyOstatni post: Praca niepełnosprawni Wrocław · 1 rok temu · G.Elmerych
Hyde ParkOstatni wpis
Na wesołoKawały, dowcipy czy śmieszne historyjki. Tutaj możemy się wspólnie rozluźnić!0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Problemy i poradyDzielimy się swoimi problemami nie tylko natury zdrowotnej ale i sercowej czy każdej innej przy której potrzeba porady.2 tematy · 2 wpisyOstatni post: Drodzy Przyjaciele, w tej wiadomoś … · 10 miesięcy temu · Jadwiga Derlatek
Zdrowe odżywianieMasz ciekawy przemysł albo szukasz inspiracji na ciekawy obiad? To miejsce idealne na kulinarne rozważania i porady.1 temat · 1 wpisOstatni post: Kasza Jaglana - Zalety i Właściowś … · 1 rok temu · Janka
RodzicielstwoJesteś tatą albo mamą? Potrzebujesz informacji dotyczącej wychowania dziecka bądź szukasz ciekawych inspiracji na wspólnie spędzony czas? To miejsce dla Ciebie!0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Hardware / SoftwareDział ze wsparciem obsługi programów, strony internetowych i innych problemów związanych z informatyką. (Można tutaj dodać instruktaż korzystania z WCAG).0 tematów · 0 wpisówNa razie brak tematów!
Na razie brak tematów!
Statystyki
5
Tematy
7
Wpisy
5 654
Wyświetleń
729
Użytkownicy
25
Online
Najnowszy członek: Jadwiga Derlatek · Obecnie online: 25 gości